Mladší žáci RumcajsovéZápasy

září 2023

FbC Exekuce.HK Hradec KrálovéFBK Jičín Rumcajsové
5:6
ne 24. 9. 2023 9:00 @ SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 1. kolo
SOKOLI Pardubice AKADEMIEFBK Jičín Rumcajsové
6:2
ne 24. 9. 2023 10:30 @ SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 1. kolo
FBK Jičín RumcajsovéFbC Skuteč
2:4
ne 24. 9. 2023 12:45 @ SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 1. kolo
FBK Jičín RumcajsovéFbK Orlicko-Třebovsko bílí
6:2
ne 24. 9. 2023 14:15 @ SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 1. kolo

říjen 2023

FBK Jičín RumcajsovéTJ Sokol Jaroměř
6:3
ne 15. 10. 2023 9:40 @ SH Skalka Česká Třebová, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 2. kolo
FBK Jičín RumcajsovéFbK Orlicko-Třebovsko bílí
5:0
ne 15. 10. 2023 11:00 @ SH Skalka Česká Třebová, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 2. kolo
FbC SkutečFBK Jičín Rumcajsové
8:1
ne 15. 10. 2023 12:20 @ SH Skalka Česká Třebová, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 2. kolo
SOKOLI Pardubice AKADEMIEFBK Jičín Rumcajsové
5:4
ne 15. 10. 2023 14:20 @ SH Skalka Česká Třebová, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 2. kolo

listopad 2023

FBK Jičín RumcajsovéSOKOLI Pardubice AKADEMIE
3:3
ne 5. 11. 2023 9:00 @ Sportovní areál Jičín, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 3. kolo
FbC Exekuce.HK Hradec KrálovéFBK Jičín Rumcajsové
2:2
ne 5. 11. 2023 11:00 @ Sportovní areál Jičín, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 3. kolo
FBK Jičín RumcajsovéFbC Skuteč
3:5
ne 5. 11. 2023 13:00 @ Sportovní areál Jičín, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 3. kolo
FBK Piráti Sokol ChrudimFBK Jičín Rumcajsové
3:5
ne 5. 11. 2023 15:00 @ Sportovní areál Jičín, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 3. kolo
FbC SkutečFBK Jičín Rumcajsové
5:3
ne 19. 11. 2023 9:00 @ Multifunkční MSH Skuteč, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 4. kolo
FbC Exekuce.HK Hradec KrálovéFBK Jičín Rumcajsové
5:2
ne 19. 11. 2023 10:20 @ Multifunkční MSH Skuteč, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 4. kolo
FBK Jičín RumcajsovéSOKOLI Pardubice AKADEMIE
2:7
ne 19. 11. 2023 12:20 @ Multifunkční MSH Skuteč, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 4. kolo
FBK Jičín RumcajsovéFBK Draci Hořice U13
5:2
ne 19. 11. 2023 13:40 @ Multifunkční MSH Skuteč, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 4. kolo

prosinec 2023

FBK Jičín RumcajsovéFBŠ Všestary
5:2
ne 10. 12. 2023 9:40 @ Tréninkové centrum Sokoli Pardubice, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 5. kolo
FBK Jičín RumcajsovéSOKOLI Pardubice AKADEMIE
3:7
ne 10. 12. 2023 11:00 @ Tréninkové centrum Sokoli Pardubice, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 5. kolo
FbC Exekuce.HK Hradec KrálovéFBK Jičín Rumcajsové
4:2
ne 10. 12. 2023 12:20 @ Tréninkové centrum Sokoli Pardubice, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 5. kolo
FbC SkutečFBK Jičín Rumcajsové
8:4
ne 10. 12. 2023 14:20 @ Tréninkové centrum Sokoli Pardubice, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 5. kolo

leden 2024

FBK Jičín RumcajsovéFBK Draci Hořice U13
5:5
ne 14. 1. 2024 9:40 @ SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 6. kolo
FBK Jičín RumcajsovéFbC Exekuce.HK Hradec Králové
1:3
ne 14. 1. 2024 11:00 @ SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 6. kolo
FbC SkutečFBK Jičín Rumcajsové
2:1
ne 14. 1. 2024 12:20 @ SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 6. kolo
SOKOLI Pardubice AKADEMIEFBK Jičín Rumcajsové
3:2
ne 14. 1. 2024 14:20 @ SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 6. kolo

únor 2024

FbK Orlicko-Třebovsko bílíFBK Jičín Rumcajsové
1:6
ne 11. 2. 2024 9:00 @ SH Skalka Česká Třebová, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 7. kolo
FBK Draci Hořice U13FBK Jičín Rumcajsové
1:4
ne 11. 2. 2024 10:20 @ SH Skalka Česká Třebová, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 7. kolo
FBK Jičín RumcajsovéFBC TJ Draci Lanškroun (ml.žáci)
13:2
ne 11. 2. 2024 12:20 @ SH Skalka Česká Třebová, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 7. kolo
FBK Jičín RumcajsovéOrel Přelouč
9:4
ne 11. 2. 2024 13:40 @ SH Skalka Česká Třebová, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 7. kolo

březen 2024

FbC Exekuce.HK Hradec KrálovéFBK Jičín Rumcajsové
– : –
ne 24. 3. 2024 @ Sportovní areál Jičín, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
FBK Piráti Sokol ChrudimFBK Jičín Rumcajsové
– : –
ne 24. 3. 2024 @ Sportovní areál Jičín, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
FBK Jičín RumcajsovéFbC Skuteč
– : –
ne 24. 3. 2024 @ Sportovní areál Jičín, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
FBK Jičín RumcajsovéSOKOLI Pardubice AKADEMIE
– : –
ne 24. 3. 2024 @ Sportovní areál Jičín, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo