FBK Jičín
Členská sekce
Program zápasů
Ke stažení
Facebook
Instagram
TikTok
YouTube
Členská sekce
Program zápasů
Ke stažení
Facebook
Instagram
TikTok
YouTube
menu
Klub
Výbor, revizní komise
Klubové události
Trenéři
Místa
Ke stažení
Organizační struktura
Historie klubu
Členské příspěvky
Internetový obchod sportovního klubu
Tréninky
Týmy
Partneři
Kontakty
Články
Klub
Výbor, revizní komise
Klubové události
Trenéři
Místa
Ke stažení
Organizační struktura
Historie klubu
Členské příspěvky
Internetový obchod sportovního klubu
Tréninky
Týmy
Partneři
Kontakty
Články
Členská sekce
Program zápasů
Ke stažení
Facebook
Instagram
TikTok
YouTube
Klub
Výbor, revizní komise
Klubové události
Trenéři
Místa
Ke stažení
Organizační struktura
Historie klubu
Členské příspěvky
Internetový obchod sportovního klubu
Tréninky
Týmy
Partneři
Kontakty
Články
Členská sekce
Program zápasů
Ke stažení
Facebook
Instagram
TikTok
YouTube
Program zápasů
18. 3. 2024 - 24. 3. 2024
12. týden
Podle týmů
Chronologicky
Mladší žáci Cipísci
Orel Rtyně v Podkrkonoší
FBK Jičín Cipísci
ne 24. 3. 2024 9:40
@
MSH Hostinné
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
– : –
ne 24. 3. 2024 9:40
@
MSH Hostinné
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
Detail
FBK Jičín Cipísci
FBC TJ Draci Lanškroun (ml.žáci)
ne 24. 3. 2024 11:40
@
MSH Hostinné
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
– : –
ne 24. 3. 2024 11:40
@
MSH Hostinné
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
Detail
TJ Sokol Jaroměř
FBK Jičín Cipísci
ne 24. 3. 2024 13:40
@
MSH Hostinné
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
– : –
ne 24. 3. 2024 13:40
@
MSH Hostinné
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
Detail
FBK Jičín Cipísci
FBK Kobra Tatran Hostinné
ne 24. 3. 2024 15:00
@
MSH Hostinné
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
– : –
ne 24. 3. 2024 15:00
@
MSH Hostinné
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
Detail
Mladší žáci Rumcajsové
FBK Jičín Rumcajsové
FbC Skuteč
ne 24. 3. 2024 9:00
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
– : –
ne 24. 3. 2024 9:00
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
Detail
FBK Piráti Sokol Chrudim
FBK Jičín Rumcajsové
ne 24. 3. 2024 11:00
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
– : –
ne 24. 3. 2024 11:00
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
Detail
FBK Jičín Rumcajsové
SOKOLI Pardubice AKADEMIE
ne 24. 3. 2024 13:00
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
– : –
ne 24. 3. 2024 13:00
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
Detail
FbC Exekuce.HK Hradec Králové
FBK Jičín Rumcajsové
ne 24. 3. 2024 15:00
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
– : –
ne 24. 3. 2024 15:00
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
Detail
Starší žákyně
Finance Novák FBK Jičín
FBC DONAP Česká Skalice
so 23. 3. 2024 9:50
@
MSH Hostinné
,
Liga starších žákyň - skupina 4, 23. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 9:50
@
MSH Hostinné
,
Liga starších žákyň - skupina 4, 23. kolo
Detail
Finance Novák FBK Jičín
Orel Rtyně v Podkrkonoší
so 23. 3. 2024 11:40
@
MSH Hostinné
,
Liga starších žákyň - skupina 4, 23. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 11:40
@
MSH Hostinné
,
Liga starších žákyň - skupina 4, 23. kolo
Detail
FBK Kobra Tatran Hostinné
Finance Novák FBK Jičín
so 23. 3. 2024 13:30
@
MSH Hostinné
,
Liga starších žákyň - skupina 4, 23. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 13:30
@
MSH Hostinné
,
Liga starších žákyň - skupina 4, 23. kolo
Detail
Elévové
FBK Draci Hořice U10
FBK Jičín
so 23. 3. 2024 9:00
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga elévů - skupina 4, 18. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 9:00
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga elévů - skupina 4, 18. kolo
Detail
FBK Jičín
TJ Sokol Jaroměř
so 23. 3. 2024 9:40
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga elévů - skupina 4, 18. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 9:40
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga elévů - skupina 4, 18. kolo
Detail
FBC Dobruška
FBK Jičín
so 23. 3. 2024 10:40
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga elévů - skupina 4, 18. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 10:40
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga elévů - skupina 4, 18. kolo
Detail
FBK Draci Hořice U10
FBK Jičín
so 23. 3. 2024 11:00
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga elévů - skupina 4, 18. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 11:00
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga elévů - skupina 4, 18. kolo
Detail
FBK Jičín
TJ Sokol Jaroměř
so 23. 3. 2024 11:40
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga elévů - skupina 4, 18. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 11:40
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga elévů - skupina 4, 18. kolo
Detail
FBC Dobruška
FBK Jičín
so 23. 3. 2024 12:40
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga elévů - skupina 4, 18. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 12:40
@
Sportovní areál Jičín
,
Liga elévů - skupina 4, 18. kolo
Detail
Ženy A
IBK Hradec Králové B
FBK Jičín
so 23. 3. 2024 12:00
@
SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
,
2. liga žen - skupina 4, 20. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 12:00
@
SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
,
2. liga žen - skupina 4, 20. kolo
Detail
FBK Jičín
FBK Jičín POHODA TEAM B
so 23. 3. 2024 15:00
@
SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
,
2. liga žen - skupina 4, 20. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 15:00
@
SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
,
2. liga žen - skupina 4, 20. kolo
Detail
Online
Ženy B
FBK Jičín POHODA TEAM B
FbC Skuteč
so 23. 3. 2024 10:30
@
SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
,
2. liga žen - skupina 4, 20. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 10:30
@
SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
,
2. liga žen - skupina 4, 20. kolo
Detail
FBK Jičín
FBK Jičín POHODA TEAM B
so 23. 3. 2024 15:00
@
SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
,
2. liga žen - skupina 4, 20. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 15:00
@
SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
,
2. liga žen - skupina 4, 20. kolo
Detail
Online
Juniorky
Florbalová akademie MB
Finance Novák FBK Jičín
ne 24. 3. 2024 10:30
@
SH Skalka Česká Třebová
,
2. liga juniorek - skupina 4, 10. kolo
– : –
ne 24. 3. 2024 10:30
@
SH Skalka Česká Třebová
,
2. liga juniorek - skupina 4, 10. kolo
Detail
Video
Finance Novák FBK Jičín
FbK Orlicko-Třebovsko
ne 24. 3. 2024 13:30
@
SH Skalka Česká Třebová
,
2. liga juniorek - skupina 4, 10. kolo
– : –
ne 24. 3. 2024 13:30
@
SH Skalka Česká Třebová
,
2. liga juniorek - skupina 4, 10. kolo
Detail
Video
Přípravka
FBK Jičín
Orel Rtyně v Podkrkonoší
so 23. 3. 2024 9:30
@
ASVA Jaroměř
,
Královéhradecká liga přípravek, 8. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 9:30
@
ASVA Jaroměř
,
Královéhradecká liga přípravek, 8. kolo
Detail
Orel Rtyně v Podkrkonoší
FBK Jičín
so 23. 3. 2024 11:30
@
ASVA Jaroměř
,
Královéhradecká liga přípravek, 8. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 11:30
@
ASVA Jaroměř
,
Královéhradecká liga přípravek, 8. kolo
Detail