Žena A konečně bodovaly

12. kolo Extraligy žen Finance Novák FBK Jičín - Crazy girls FBC Liberec 3:4 po nájezdech

Elitní ženský tým ukončil maraton domácích víkendových utkání v řadě. A po osmi kolech "sucha" se konečně dočkal pár kapek živé vody, šnůra zápasů bez bodů byla opravdu dlouhá (konkrétně 8). Po opatrnější první třetině (bez branek) se Liberec prosadil hned v šesté sekundě druhé třetiny a tím jakoby obranné řady povolily. Bylo k vidění hodně šancí na obou stranách, více vyložených příležitostí celkem měl domácí Jičín, na to se však historie neptá. Fantasticky zachytaly obě brankářky, které byly na konci mače vyhodnoceny jako TOP plejerky za své mančafty. Remízu 3:3 nerozseklo ani prodloužení, v nájezdové loterii byly šťastnější Crazy girls. Finance Novák FBK Jičín tak nabral další ztrátu na postupovou osmičku a pomalu se smiřuje, že bude stejně jako minulou sezónu bojovat v play-down o udržení. Jako vždy moc děkujeme pořadatelům za pomoc a divákům za podporu!