9_1640590175.jpg
337_20231129_102959.jpg

Výběry, bitvy pohlaví, muži A vyhráli

Hrála také přípravka, čeká nás herní florbalový MEGAvíkend!!!

Uplynulý víkend jsme měli v akci pouze 2 týmy. Přípravka (nehraje na výsledky) si užila turnájek v Dobrušce, vstřelilia spoustu gólů. Poděkování z trenérského štábu směrem k rodičům za podporu. Muži A zavítali na palubovku posledního celku tabulky Divize C. Záloha superligového Liberce do duelu vlétla 3 góly, naši borci však špatný úvod hodili za hlavu a postupně se dostali do vedení. Důležitou a zaslouženou výhru 11:8 drží náš celek v bojích o postup do play-up. Tabulka je však nesmírně vyrovnaná, o čemž se můžete přesvědčit - Tabulka a další info

V jičínském florbalu se konal také druhý díl bitvy pohlaví pod taktovkou ředitelky turnaje Katky Rozsypalové. Krátké info zde: "Odvetná utkání chlapci proti dívkám FBK Jičín skončil vyrovnaně 2:2. Opět na čtyřech palubovkách se potkalo osm vytvořených týmů našeho klubu od kategorií přípravek až po kategorii starších žákyň. Hráči i hráčky si pondělní přátelská utkání skvěle užili. Stav sérií po dvou kolech 5:3 pro dívky."

Náš klub měl také výrazné zastoupení na kempu talentované mládeže starších žákyň: 

Zleva stojí Hlaváčková, Kozáková, Droznová, Rulcová, Kořínková, Karbanová, Musilová. Naše děvčata se pokusí probojovat mezi nejlepší hráčky Královehradeckého kraje, mohly by reprezentovat náš kraj na Olympiádě dětí a mládeže v roce 2024 v jižních Čechách. Držíme pěsti!!!

A co se bude dít v následujících dnech? Přátelský duel mladších žáků Rumcajsů proti FBK Hořice (výběr na Gothia cup). Z pohledu našeho klubu pak florbalový MEGAvíkend, kdy se v mistrovských duelech představí: Muži A, muži B, junioři, dorost A, starší žáci A, starší žáci B, žena A, ženy B, mladší žákyně, elévové! Velký nápor pro hráče, ale ještě větší pro trenéry a pořadatele... Všem držíme pěsti a budeme se těšit na velký příděl bodů do tabulek všech soutěží!