9_1640590175.jpg
8_1628167700.png
385_20240502_135511.jpg

Stržky ukončily sezónu v Dobrušce

Liga starších žákyň

V sobotu proběhl poslední turnaj také pro starší žákyně, tentokrát v Dobrušce a holky měly před sebou poslední tři zápasy sezóny.

V prvním se utkaly s týmem FBC DONAP Česká Skalice. Tento zápas byl velmi vyrovnaný, ale soupeř byl pořád o krok napřed a nám se nepodařilo náskok do konce zápasu stáhnout ani díky vydatné pomoci Elišky Kořínkové, které se v trefila dokonce 5x. Konečný výsledek byl 9:11.

(Kořínková 5x, Kozáková 2x, Vomáčková, Žďárská)

Vyrovnané, a to doslova, byly i další dva zápasy.

Proti družstvu FBC TJ Draci Lanškroun (žákyně) jsme byly ve vedení ještě dvě minuty před koncem zápasu. Následně došlo k vyrovnání ze strany soupeře a ani řada šancí na konci zápasu už konečný výsledek nezměnila. Zápas skončil poměrem 4:4.

Poslední zápasy sezóny jsme si chtěly užít a odnést si z něho poslední body. Soupeř FBC LETOHRAD - Orel Orlice byl ale proti. V první části zápasu jsme nasázely čtyři góly, zatímco soupeř tři. Ve druhé části však pokračovala vyrovnaná hra na obou stranách a soupeř šel dokonce do vedení. My jsme se nevzdaly a Majda Droznová zápas vyrovnala na konečných 5:5.

Děkujeme holkám a rodičům za celou sezónu, ve které jsme odehrály třicet zápasů, vstřelily 170 gólů (Váňá Kozáková 55) a obsadily konečnou 8. příčku.

Sestava:

Kozáková, Vomáčková, Jandová, Droznová, Kořínková, Jauernigová, Křelinová, Novotná, Žďárksá, Vomáčková, v brance Hlaváčková, Ježková

Trenérka:

Pavča