Strži modří na dalším turnaji

Liga starších žáků - 6. koš

O víkendu se starší žáci - modří vydali na zápasy do Rtyně v Podkrkonoší, kde na ně čekali celkem tři soupeři. V prvním utkání se střetli s domácím B týmem. Do utkání kluci vstoupili výborně a rychle se dostali do vedení 3:0, nicméně poté přišel menší herní útlum, kdy dostali dva góly, na což však výborně zareagovali, opět zabrali a výhru si v klidu pohlídali. Celkové skóre znělo 6:3 pro jičínské hráče. V dalším utkání na ně čekala Přelouč. První polovina utkání byla naprosto hrůzostrašná, což dokazuje i skóre 5:0. V pauze však hráči pozorně vyslechli pokyny trenéra a po změnách v sestavě se dostavilo obrovské zlepšení ve hře. Skóre druhého poločase vyznělo jasně pro kluky z Jičína kdy tuto polovinu ovládli 0:4 a až do posledních vteřin zápasu sahali po vyrovnání. V posledním zápase se střetli s týmem z České Skalice. Bohužel tento zapas hráčům vůbec nevyšel a pouze navázali na výkon z prvního poločasu zápasu s Přeloučí. Víme, na čem je třeba dál pracovat v trénincích, tak aby se již dostavovaly pouze výhry. Sestava: Barbora Havelková - Marek Kolumpek, Daniel Kurka, Vojtěch Maruška, Matěj Kopal, Lukáš Kolumpek, Matyáš Horčička - Dominik Mikoláš, Tony Imlauf, Patrik Havelka, Albert Veselý, Matyáš Chaloupecký, Alexandr Daxner, Vojtěch Kejval, Martin Pekař, Ondřej Šobek, Matyáš Vít. Trenér: Bobeš Plíšek