Strži A - výborný vstup, plný počet bodů

Liga starších žáků - 3. koš Finance Novák FBK Jičín - Sokoli Pardubice B 6:4, Orel Rtyně v Podkrkonoší 9:4

Formát ligy starších žáků prošel razantní změnou, borci nyní hrají na turnaji pouze 2 zápasy 3x12 minut čistého času (v minulosti 4 duely a 2x11 minut). Hráči na toto byli připravováni již od května, celek navíc prošel velkou obměnou, někteří kluci hráli poprvé v systému 5+1... Pojďmě na hřiště. Lehce nervózní a rozháraná první třetina se Sokoli, pak jasná dominance na míčku, v počtu vyložených šancí, nastřelených tyček, podpory v hledišti - toto vše v obou zápasech. Výše skóre úplně neodpovídá průběhu duelů, produktivita (i přes nastřílených 15 branek) nebyla silnou stránkou jičínského výběru. Obě výhry byly naprosto zasloužené, tým má skvěle našlápnuto k postupu do druhého koše. Moc děkujeme výborným fanouškům, kteří nám udělali hlasitou podporou domácí prostředí.

Sestava: Viktor Alexander Šubrt - Vladimír Kupec, Dominik Mikoláš, Vojtěch Maruška, Jakub Řeháček - Tobiáš Kvapil, Patrik Nezkusil, Matyáš Chaloupecký, Vít Jiránek, Albert Veselý, Matyáš Vít.