Strži A - třetí místo!

Liga starších žáků - 1. koš

Starší žáci uzavřeli své účinkování v lize třetím místem v elitním koši! Na posledním turnaji nejprve čekal dominátor sezóny domácí SOKOLI Pardubice. Po první remízové třetině (2:2) přišel zvýšený tlak hostitelů a i díky zbytečným chybám přišel odskok ve skóre na 7:2. V poslední třetině branka nepadla, domácí v pěkném florbalovém mači zaslouženě vyhráli. V následujícím střetnutí proti Florbal Náchod přes dvě smolně inkasované branky byl tým Finance Novák FBK lepší, chyběla větší produktivita. Kontrolovaná výhra 7:5 na závěr sezóny potěšila fanoušky, kterým moc děkujeme za podporu! A díky do tábora soupeře za gesto fair-play a odvolanou branku. Poslední dík patří hráčům - skvěle odehraný turnaj, hodně štěstí (nejen) v dorostu, borci??????