Starší žáci černí 100%

Liga starších žáků - 2. koš Suverénní návrat do “jedničky”

Kvůli rozdělení pořadatelství “spadli” žáci z nejvyššího výkonnostního koše, cíl pro turnaj v Hořicích byl jasný - 4 výhry a rychlý návrat do TOPu.

Finance Novák FBK Jičín - Florbal Primátor Náchod 6:1

Tradiční soupeř na rozjezd v této sezóně, několik předchozích utkání skončilo remízou. Jičín byl dominantní na míčku od prvních sekund, hráči však zpočátku netrefovali ”zařízení”. Pěkné góly nakonec padly, i když jich mohlo být více.

FbC Sokol Chlumec nad Cidlinou - Finance Novák FBK Jičín 2:8

Jediné zaváhání během turnaje přinesl první poločas tohoto mače. Hráči FBK těžce otevírali výbornou obranu soupeře, po dvojitém úspěchu a odskočení do vedení 0:2 už se zdálo, že Chlumec povolí. Omyl, během 21 sekund hráč vynikajících individuálních kvalit Milan Dvořák vyrovnal. Ve druhém poločasu přešli hráči z města pohádek na jiný systém a rázem nebyla otázkou kdo, ale o kolik. Zasloužené vítězství tým “oslavil” kliky uprostřed hřiště (prohraná sázka s trenérem).

FBŠ Všestary - Finance Novák FBK Jičín 1:3

Dechberoucí výkon vysekli jičínští žáci v tomto duelu. TOP výkon zkresluje skóre, jeho výši (lépe řečeno níži) ovlivnila neproduktivní koncovka a famózní gólman Všestar! Utkání s kvalitním soupeřem se muselo divákům líbit.

Finance Novák FBK Jičín - FbC Hradec Králové B 11:1

Před posledním zápasem byly karty rozdány jasně. HK pro celkové první místo musel zvítězit, Jičínu stačila remíza. Tady ale nebylo o čem, od první sekundy dominoval utkání jeden celek. Tentokrát na závěr ve středovém kruhu klikoval trenér FBK. Cíl tedy splněn, hráči si na tréninku vyslechnout pochvalu za vyborné výkony a předvedenou hru. Samozřejmě dojde také na analýzu chyb, nedostatků, stále je co zlepšovat.Děkujeme všem, kteří se přijeli podívat a fandili našemu týmu!