Skvělá práce oslabených juniorů!

2. liga juniorů

Slova trenéra Marka Slavíka:

První zápas se Skutčí jsme byli první třetinu herně lepší, ale postupem času soupeř začal více běhat a nám začali docházet síly (opět jsme hráli v 7!!!) a soupeř během druhé třetiny překlopil výsledek na svoji stranu, nástup do třetí byl vyrovnaný v tu dobu nás hodně podržel brankář Matěj Slavík. Kluci a Šárka Havelková (!) se kousli a předvedli obrat jako na MS v hokeji ze stavu 4:6 na 8:6 za poslední 3 minuty 4 góly !!!!

Smekám před sedmi statečnými. Adam Foltýn 5+1 Luky Patzetl 2+2

a neskutečný výkon Šárky Havelkové!

Druhý zápas byl pro nás o dost složitější, byl hodně běhavý a nám bohužel postupně docházely síly, i když brankář Honza Bašta dělal vše možné a všichni hráči jeli na doraz, tak soupeř si výsledek pohlídat až do konce kde jsme soupeře zatlačili, ale nebyla síla na kvalitní střelu. Prohra 4:7

Jinak klukům a jedné holce moc moc díky za super reprezentování FBK Jičín !!!