Mužské áčko za plný počet

Regionální liga mužů Finance Novák FBK Jičín - IBK Holice 8:4 Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí - Finance Novák FBK Jičín 4:12

První duel v jilemnické hale byl plný vyloučení. Ještě v jeho polovině byl stav remízový, v poslední třetině však střílel jediný muž - kapitán Tomáš Valkoun nalezl svou snajperskou florbalku a nasázel IBK celkem 5 branek!

Kluci se však hlavně v hlavách připravovali hlavně na zápas proti domácím, kteří této soutěži dlouhá léta dominovali. Začátek duelu byl pro Jičín snový, v čase 02:56 vedl celek z města pohádky již 4:0. Na konci šesté minuty se potřetí trefil František Novák a bylo prakticky hotovo. Spartak to však sympaticky nezabalil, hrál se fajn florbal, diváci si přišli na své. FBK Jičín výrazně a zcela zaslouženě vyhrál a poskočil již na třetí místo v neúplné tabulce.