Muži v divizi vyhráli v Bolce

Divize C mužů - FA Mladá Boleslav - Finance Novák FBK Jičín 4:5 po prodloužení

Sousedé v tabulce se potkali v rámci 17. kola této nesmírně vyrovnané soutěže. V Jičíně skončil podzimní duel poměrem 4:5 po prodloužení pro Boleslav, naprosto totožným způsobem (!!!) si vzali naši borci výhru na palubovce města aut. Pocit z výhry byl malinko hořkosladký ze dvou důvodů - jednak v utkání jsme byli cca 55 minut lepším týmem, měli jsme si odvézt 3 body. Druhý moment - zranění Patrika Sytného a odvoz sanitkou, přejeme brzké uzdravení! Pět kol před koncem tak máme náskok na sestupovou pozici 4 body, naopak na postupovou do play-up chybí bodů pět. Z tohoto zápasu si však nejvíce budeme pamatovat "domácí" prostředí, nejlepší fanoušci v soutěži nás podpořili i v Mladé Boleslavi a byli opět úžasní!!! Moc všem děkujeme! A těšíme se již nyní na domácí sobotní mač 20.1. od 17.10 ve sportovním areálu v Jičíně proti Panthers Praha.

Odkaz na tabulku, statistiky a další

Pozn.red.: Na sociální sítě jsme umístili infomaci o tragické pořadatelské službě FA MB, včetně neskutečné drzosti v podobě napsání komentářu trenéra za náš tým... Dále zranění PS nás všechny mrzí, z dostupných a hlavně zpomalených kvalitních záběrů (a po konzultacích s rozhodčími) jsem případ na DK nezasílali. Z výkladu pravidel nejspíše nešlo ani o faul.