Muži B hráli v Náchodě

FBC Dobruška - KM automatik FBK Jičín 5:1 KM automatik FBK Jičín - FbC Sokol Předměřice n.L. 7:3

Další výjezd mužské rezervy, tentokrát do Náchoda. Sestava doznala opět drobných změn, premiéru si v mužích užili Tomáš Typlt a Petr Šotola. V prvním duelu byl favoritem druhý celek tabulky Dobruška, prvních deset minut však byli lepší hráči FBK Jičín. A dočkali se i vedoucí branky, kterou vstřelil při svém prvním střídání za chlapy Tomáš Typlt - premiéra jako zvon! Pak Mirek Grund trefil 2x šibenici, ale pokaždé se zaskvěl gólman FBC. Podle zápisu domácí postupně převzali iniciativu a postupně se prosazovali i střelecky. A nakonec zaslouženě zvítězili 5:1. I do druhého utkání nevstupoval Jičín jako favorit, nástup však byl senzační. Do brejku se hned první střídání dostal celý první útok a Martin Petrgál téměř z nulového úhlu dal vedoucí gól. Velký tlak nezastavilo ani oslabení (příliš mnoho hráčů na hřišti), v desáté minutě slepenými góly Vojty Plecháče a Vládi Brendla šel Jičín do vedení již 3:0! Soupeř se však rozhodně nevzdával, ale narážel do zdi jménem Maty Kraušner, který zavřel klec. Některé zákroky byly doslova excelentní, díky němu měli spoluhráči klidný náskok. V půlce duelu se trefil "smolař dne" Mirek Grund, Sokol však ještě před koncem druhého dějství korigoval na 4:1. Nástup do posledního dějství mělo FBK parádní, premiérovou trefu za muže si připsal i Dan Valenta, krátce po něm Vojta Plecháč a bylo rozhodnuto. Posledně jmenovaný se nakonec trefil ještě jednou a završil tak svůj bezvadný part hattrickem! Výhra 7:3 ukázala potenciál týmu, ve kterém se mísí zkušenost, dravé mládí a především dobrá nálada!

Sestava (za jménem vždy góly+asistence): Matěj Kraušner- Jakub Müller, Daniel Valenta 1+1, Adam Florian, Marcel Jeřábek - Martin Petrgál 1+3, Tomáš Typlt 1+0, Miroslav Grund 1+2, Vojtěch Plašil, Petr Šotola, Vladimír Brendl 1+1, Vojtěch Plecháč 3+1

Trenérský tým: Martin Petrgál, Kateřina Jeřábková, Marcel Jeřábek