9_1640590175.jpg
8_1628167700.png
368_20240215_113749.jpg

Mlži Rumcajsové - suverénní postup!

Liga mladších žáků - druhý koš

Mladší žáci, kteří na posledním turnaji spadli z nejvyššího výkonnostního koše, se vydali do vzdálené České Třebové. Tým pod vedením trenérského dua Florián – Houška, sice stále postrádal nemocné hráče, ale i díky pomoci z Cipísků, byl připraven se poprat o návrat mezi elitu.

První zápas proti OT (domácí tým) nezačal příliš dobře a za chvíli jsme prohrávali 1:0. Toto však bylo od domácího celku vše, Dan Fink zamknul bránu a po gólech našich střelců tým dokráčel k pohodlné výhře 6:1.

Druhým týmem tohoto hracího dne byly Hořice – tento tým, který „zařídil“ sestup do 2. koše, se díky pořádání, stal opět našim soupeřem a měli tudíž jsme měli možnost k odvetě… kluci se s důležitostí tohoto utkání poprali velmi dobře, makali na hřišti, a i díky spolehlivém bránění nejlepšího hráče Hořic, vyhráli i toto utkání 4:1.

Po trošku delším odpočinku následoval zápas s Lanškrounem – tento tým postoupil z 3. koše (ve kterém se v minulosti utkal s týmem Cipísků) a bohužel si neodnesl nejlepší zážitky. Jednoslovné shrnutí – „demolice“ a konečný stav 13:2.

Na závěr hracího dne nás čekal soupeř z Přelouče – hráči, i přes varování trenéru a možná i celkovou únavu, nebyli schopni soupeře přehrávat o třídu a obdrželi celkem 4 góly. Naštěstí jich sami vstřelili 9 a tak i poslední úkol tohoto dne byl splněn.

Čtyři vítězství znamenají návrat do 1. koše a již teď se těšíme na domácí palubovce na Vaši podporu.

Velký dík patří všem hráčům za jejich přístup a snahu, trenérům za rady a taktiku a samozřejmě rodičům (řidičům), kteří byli ochotní v neděli v 6:30 odjíždět z Jičína.

Makáme dál!!!