9_1640590175.jpg
8_1628167700.png
18_20220119_093841.jpg

Liga přípravek

Výborná představení našich nejmladších

Skvělé florbalové výkony přípravky v Hořicích (komentář Katky Rozsypalové):

Sobotní dopoledne se otevřela hala v nedalekých Hořicích i pro nejmenší týmy florbalových klubů - kategorií přípravek. Jičínský tým sestavila trenérka Katka Rozsypalová téměř dokonale. Pět vítězství ze šesti odehraných utkání mluví za vše. Ač to před turnajem nebylo tak jednoznačné, kdy na pomoc mladším žákyňím (téměř celý tým ml.žákyň v karanténě) vyrazily šikovné holčičky, věkem ještě přípravky- Kačka Novotná, Bája Žďárská a Emmička Hloušková. Na hřišti i v této vyšší kategorii se určitě holky neztratily, podaly výborné výkony a pomohly tak svým spoluhráčkám z mladších žákyň ke dvěma vítězství. Holky děkujeme za výpomoc.
Přestože přípravce chyběly klíčové hráčky, přípravka šlapala jako lokomotiva. Střílela góly, bránila soupeře a bojovala ze všech sil. Pro jičínský tým tak byla odměna v podobě pěti vítězství, šťastných usměvavých obličejů a dobrého pocitu ze hry. Výbornou obranou práci odvedla Adinka Entová a do střelců se zapsala i Bětuška Droznová, která vyrazila poprvé na turnaj přípravek.

Sestava:Viky Víchová, Áďa Rozsypalová, Áňa Pavlicová, Adinka Entová, Eliška Stryalová, Bětuška Droznová, Kubík Rozsypal, Adam PavlicaTrenérka:
Katka Rozsypalová
Děkujeme hráčům a hráčkám za předvedené výkony, rodičům za výpomoc s dopravou a těšíme se na další turnaj tentokrát elévek, který se koná v Hradci Králové již tuto neděli 23.1.2022.