Královéhradecká liga mužů

V Hostinném pouze bod ze 2 zápasů

KM automatik FBK Jičín B - Florbal Náchod C 6:6

FBŠ Všestary B - KM automatik FBK Jičín B 7:6

Předposlední turnaj se odehrál v Hostinném, kde menší hřiště jičínské mužské záloze nesedí. První utkání plné nervozity z náchodské strany (slovník některých hráčů a následné chování nebudeme podrobněji zveřejňovat) velmi ovlivnila fatální chyba hrajícího trenéra Jičína Martina Petrgála (neuvedl do zápisu Adama Floriana, který byl po asistenci při gólu na 5:3 vyloučen na 5 minut plus do konce duelu). V dlouhém oslabení Jičín 2x inkasoval, v hektickém závěru vyrovnal Tomaš Ouhrabka dvě minuty před koncem. Následující mač se FBK nedařil, Všestary několikrát trestaly z druhé vlny a odskočily až do vedení 7:1. Jičínští však i přes herní křeč bojovali až do poslední sekundy, skóre dotahovali, leč jeden gól k bodu chyběl. V turnaji měli opět velký prostor junioři, i přes slabý bodový zisk do tabulky byl velmi spokojen pokladník týmu Matěj Kraušner ????.

Sestava: Dominik Hamšík Matěj Kraušner - Adam Florian Jakub Müller Dan Danda Valenta Jan Pech - Tomáš Valkoun Tomáš Ouhrabka, Martin Petrgál, Tomáš Typlt Vojtěch Plecháč Tomáš Houška Petr KrylTrenér: Pavel Ouhrabka, fyzio Alena Ouhrabková.