Junioři také šestiboďák

Turnaj v Hradci, junioři vedou tabulku - report od Kačky Jeřábkové

Turnaj v Hradci Králové byl pro naše juniory opět šesti bodový. Odjížděli jsme s lehkou nervozitou, protože náš tým trápila velká marodka...Pouze osm našich hráčů v poli se nezaleklo plně obsazené lavičky Hagy Pardubice. Konečné skóre 6:0 ukázalo dobrou připravenost.

V druhém zápase s Přeloučí jsme se dost zapotili. Do zápasu jsme nastupovali jen po dvacetiminutové pauze a na našem herním projevu to bylo dost znát. Sice jsme první třetinu vyhráli 3:2, ale lepší jsme o moc nebyli. Přelouč hrála aktivní útočný florbal a tak se jim po čtyřech minutách druhé třetiny podařilo vyrovnat. To náš tým značně nabudilo, kluci sebrali veškeré zbylé síly a zápas dovedli do vítězného konce 9:6. Velké poděkování v tomto zápase patří brankáři Lukymu Svobodovi...Lukyho čarování v bráně by nám záviděl i Harry Potter