Junioři stále 100%

3. liga juniorů

Klub SPV Pardubice - Finance Novák FBK Jičín 2:10

Finance Novák FBK Jičín - FbC Sokol Předměřice n/L 6:5

Tuto hrací na neděli nás čekaly dva celky a to SPV Pardubice a FbC Sokol Předměřice. V prvním zápase s SPV jsme od začátku měli navrch. Po třetinách 0:2, 0:4 a 2:4 jsme si došli pro jasné vítězství. Brankář Lukáš Svoboda přišel o čisté konto necelé tři minuty před koncem zápasu. Nejvíce se bodově dařilo Petrovi Krylovi (4+0) a Vítkovi Černému (0+4) . Za zmínku stojí i asistence již zmíněného gólmana Lukyho

?

Do druhého zápasu jsme vstoupili vlažně, první třetinu jsme prohráli 0:2, na střely dokonce 4:12 a jen díky skvělému výkonu gólmana jsme byli stále v zápase. V prvních minutách druhé třetiny se nám povedlo dotáhnout na 2:2, leč soupeř nám zase o dva góly utekl. V závěru třetiny jsme však dotáhli na rozdíl jedné branky. Ve třetí třetině se nám podařilo zápas otočit až na skóre 6:4. Minutu před koncem Předměřice ještě vstřelili gól, ale nejtěsnější vítězství jsme udrželi. Děkuji klukům za dobrou práci, kustodovi za dobrou náladu na lavičce (Dan Valeš) a rodičům za podporu.

Autor: trenérka Kačka Jeřábková