Junioři přivezli 6 bodů z Chlumce

3. liga juniorů Finance Novák FBK Jičín - FbC Předměřice nad Labem 7:5 Finance Novák FBK Jičín - Sokol Chlumec nad Cidlinou 9:2 Očima trenérky Kateřiny Jeřábkové:

První zápas naši junioři sehráli s celkem z Předměřic. Očekávali jsme težký zápas a to se také již od začátku potvrdilo. Do utkání jsme vstoupili špatně a ve třetí minutě jsme prohrávali o dva góly. Naším aktivním přístupem jsme utkání překlopili na naší stranu již během první třetiny. Vedení jsme už do konce zápasu nepustili. Kluky chválíme za aktivní útočnou hru a dobrou bráci v obraně. Jako vždy velké díky patří Lukášovi v bráně.

Druhý zápas s domácím Chlumcem proběhl v tréninkovém tempu. Na konečný výsledek 9:2 nám stačil průměrný výkon...

Kluky chválíme za velmi disciplinovaný výkon v turnaji, kdy jsme obdrželi pouze jeden dvou minutový trest za špatné střídání. Byl to sporný moment, vždyť našich hráčů bylo na hřišti asi jenom deset