Junioři 8 zápasů - 8 výher!!!

3. liga juniorů Finance Novák FBK Jičín - HAGA Pardubice 10:3 FbC Hradec Králové B - Finance Novák FBK Jičín 5:6

Trenérka Kačka Jeřábková:

V neděli jsme na domácí palubovce odehráli s juniory další dvě utkání. V prvním zápase s Hagou Pardubice jsme neměli potíže. Po třetinách 4:1, 4:1, 2:1 jsme si došli pro jasné vítězství. O branky našeho týmu se především postarala dvojice Kryl ( 3), Ouhrabka (4).

Druhý zápas byl soubojem prvního a druhého týmu v tabulce. Věděli jsme, že zápas s Hradcem nesmíme brát na lehkou váhu. Začátek zápasu nám vyšel a po 6 minutách jsme vedli 2:0. Soupeř byl nepříjemný, o souboje nebyla nouze. První třetina skončila 3:2 v náš prospěch. Druhá třetina se nesla ve vyrovnaném duchu, během ní se podařilo soupeři vyrovnat. Ve třetí části jsme dvakrát prohrávali a však se nám velmi rychle podařilo vyrovnat. V čase 42:51 exkluzivní ranou do horního růžku, takřka z půlky hřiště se trefil Jiří Janatka. Tento gól byl nakonec vítězný. Velké poděkování patří Natálce Kašparové a Kačce Stránské které nám herně vypomohly, jelikož nás dlouhodobě trápí velká marodka. Dále děkujeme skvělé pořadatelské službě a super divákům.