Jasná výhra na Panthers

13. kolo Extraligy žen Panthers Praha - Finance Novák FBK Jičín 3:14 (1:5, 1:4, 1:5)

Pozápasové rozhovory

Utkání na půdě posledního týmu v Rudné za Prahou bylo po celých 60 minut pod kontrolou FBK Jičín. Prvních pár minut sice trvalo, než se srovnala mířidla, cinkaly tyčky (celkem v utkání 5), netrefených prázdných branek bylo k vidění také požehnaně, ale postupně začalo skóre narůstat. Hattrick v duelu zapsaly hned 3 plejerky, Kristýna Bachmaierová (ta dokonce 4 branky), Michaela Kacelová a kapitánka Gabriela Žůrková, hrající druhý mač za sebou na postu obránce. Pět asistencí zapsala do statistik výborně hrající Eva Preisslerová. Zasloužená výhra se promítla ihned do tabulky, dámy Finance Novák FBK Jičín poskočily na devátý flek a mají velkou chuť zabojovat o postup do play-off. Velmi důležitý zápas je čeká následující sobotu na domácí palubovce, kde od 15.00 přivítají MITEL FA Mladá Boleslav. Bolka v prvním vzájemném měření sil vytěžila 2 body po nájezdech, když se jičínské hráčky neuvěřitelně trápily v koncovce... 14 kusů do kasy Panthers je tak ideální pozvánkou do hlediště na čtrnácté kolo Extraligy žen!