Hrály ženy C, 2 výhry

Jičínský turnaj, skok na třetí místo v tabulce

Ženské céčko mělo domácí turnaj a kdo sledoval průběžné informace přes textový online, nechtěl asi úplně věřit.... Poslední Dynamo Pardubice přijelo pouze v 7 hráčkách do pole a trápilo FBK Jičín celý zápas. Po dvou třetinách si hráčky z města perníku hýčkaly dvoubrankový náskok. V posledním dějství pak Naty Kuželová 2x přesně trefila a duel spěl pomalu k remíze. V závěrečné minutě se však prosadila Adéla Kmošková, trefila tak utrápenou výhru Jičína v poměru 7:6.

Ve druhém duelu čekal dámy další celek ze spodku tabulky, FbK Orlicko-Třebovsko. Suverénní první třetina, nepovedená druhá, třetí perioda jasně pod taktovkou Jičína. Hattrick obránkyně Kateřiny Stránské a ženy C nakonec čepovaly desítku (konečné skóre 10:2). Dvě "povinné" výhry znamenají skok na třetí místo tabulky s minimálním odstupem na čelo.