Dorostenci mistři ligy!!!

Mistři ligy 2022/2023!!!! 3. liga dorostenců FBK Hořice Draci - Finance Novák FBK Jičín 0:14

Předposlední zápas čekal mladé naděje v Hostinném, k jistotě šampióna soutěže potřebovali kluci uhrát minimálně bod. Od trenérů však dostali ještě jeden úkol, prostřílet se k metě 200 vstřelených branek. V deváté minutě první třetiny zazpíval tenisově řečeno Hořicím kanár (0:6) a začalo počítání. V prostředním dějství se brankostroj zasekl, ale v té poslední už se skóre posouvalo vyhlíženým směrem. Sezónní branku číslo 200 dorostenců Finance Novák FBK Jičín vstřelil symbolicky nejlepší střelec týmu (třetí v celé soutěži) Lukáš Patzelt. Suverénní výhra přinesla očekávaný titul 3. dorostenecké ligy, gratulujeme!!! Posledního turnaje se kluci již nezúčastní, protože se termín kryje s kvalifikací MČR starších žáků, jejichž parta tvoří jádro mistra třetí ligy dorostenců.