Dorostenci doma také na 100%

3. liga dorostenců Orel Rtyně v Podkrkonoší - Finance Novák FBK Jičín 5:7 Finance Novák FBK Jičín - FBK Kobra Tatran Hostinné 14:0

Další domácí turnaj pořádal náš klub, tentokrát si užili podpory rodiny a fanoušků dorostenci. Chybějí absenci 3 velkých opor (Kupec, Táborský, Kopecký), nahradil trenérský duet Jan Chalupa a Marek Slavík "novou krví". V duelu se Rtyní však Jičín nezvládl herně ani výsledkově první třetinu (3:2 pro soupeře), po přesné střele na úvod druhé periody a zvýšení náskoku hostů sáhli koučové do sestavy, kluci začali "více šlapat". Fyzická připravenost některých jedinců dělala Rtyni problémy, po skvělém presu celé lajny "žáků" si dali hráči Orla dokonce vlastní gól. V poslední třetině byl Jičín jasně lepší, gólově stav tým otočil na 6:4 ve svůj prospěch. Náhodný gól z půlky hostujících hráčů 3 minuty před koncem přinesl do řad Jičína menší chaos, dokonce zazvonilo břevno za zády Matěje Slavíka. Nakonec však domácí celek bral zaslouženě 3 body. Trenéři pochválili hlavně nováčky v sestavě a šli připravit tým na druhý duel. Hostinné však nebylo překvapivě konkurenceschopné, po pěti minutách bylo po zápase. Plný počet bodů a vedení v tabulce = splněný cíl. Po jarních prázdninách přijde na řadu populární tréninkový dril :o))) Hráčům a trenérům děkujeme za reprezentaci FBK, pořadatelům za pomoc.