Dorost B hraje o postup

2. liga dorostu - 5. koš, Svitavy

Před měsíční pauzou jsme s dorostem B sehráli dva zápasy. V prvním zápase jsme se utkali s Přeloučí. Už v kabině před první třetinou jsme si jasně řekli, co chceme na soupeře hrát. Dali jsme si pozor na vstup do zápasu a vlastně jsme se drželi instrukcí po celý zápas. Kluci hráli útočný florbal. Nebyla nouze o pěkné kombinace. Musím pochválit i velmi dobrou obranu a skvělý výkon gólmana. Konečný výsledek 14:3 pro nás byl zasloužený. Po dvaceti minutách odpočinku jsme nastoupili do zápasu se Dvorem Králové. S tímto týmem jsme v letošní sezóně hráli poprvé, ale věděli jsme, že kluci ze Dvora jsou vždy dobře připraveni. Zápas byl tvrdší, nebylo moc času na kombinaci. Už v jedenácté minutě první třetiny jsme prohrávali o tři branky. Minutu před koncem třetiny jsme využili přesilovku a začali stahovat gólové manko. Těsně před koncem druhé třetiny bylo skóre 4:4 a do třetí třetiny jsme vstupovali od nuly. Snažili jsme se se Dvorem držet krok, ale síla nám docházela. Proto možná i v závěru utkání přišlo pro nás nešťastné vyloučení. Zkoušeli jsme hrát bez gólmana a překlopit výsledek na naší stranu, ale bohužel čas hrál proti nám. Prohra nás mrzela, ale do příště už budeme vědět, na čem máme stavět. Kluky za výkon ve Svitavách chválíme. Budeme společně makat dál ?.