Divize mužů

Floorbal club FALCON - KM automatik FBK Jičín 10:9 po nájezdech

Pro oko diváka parádní přestřelka plná zvratů. Bohužel s krutým koncem pro jičínské hráče... V deváté minutě vedli domácí 4:1, ve 33. to však bylo 5:5. A začínalo se znovu. Falconi ještě před druhou přestávkou překlopili vedení opět na svou stranu, drama pokračovalo. Nástup do třetí periody měli fantastický hráči Jičína, během 68 sekund dali 3 góly - 6:8. Domácí slepenými góly opět srovnali, drama vrcholilo! Tomáš Valkoun našel střeleckou hůl u minulých sezón a završil hattrick - 8:9 a minuta do konce. Falcon odvolal brankáře a zkusil power-play. RISK byl ZISK, nahození přes asi 3 teče skončilo v brance a šlo se do prodloužení. V něm branka nepadla a v nájezdové loterii si bod navíc do tabulky připsali domácí. Těch těsných proher v sezóně pro FBK už je nějak moc, ale kluci zbraně neskládají, možnosti zisku bodů na udržení divize bude ještě dostatek.