9_1640590175.jpg
111_20220605_214904.jpg

Bachy osmá v anketě Hvězda sezóny!!!

Kristýna Bachmaierová oceněna, fantastický úspěch v konkurenci reprezentantek

Šestá v kanadském bodování extraligy žen, pátá v tabulce střelkyň, asi nejlépe bránící útočník soutěže - Kristýna Bachmaierová - se prosadila v konkurenci reprezentantek v prestižní anketě Hvězda sezóny. V hlasování fanoušků obsadila skvělé osmé místo, moc gratulujeme!!! Ve finálové trojici, jejíž konečné pořadí odhalí galavečer Českého florbalu, jsou Eliška Krupnová, Kateřina Seemannová a Vanessa Rebecca Keprtová. Populární "Bachy" je navíc v hře ještě v další anketě, Nejužitečnější hráčka sezóny.
POŘADÍ 4. - 10.místo:

4. Eliška Chudá (FAT PIPE FLORBAL CHODOV)

5. Michaela Mlejnková (FBC ČPP Bystroň Group Ostrava)

6. Denisa Ratajová (Pixbo Wallenstam, Švéd.)

7. Jana Christianová (FAT PIPE FLORBAL CHODOV)

8. Kristýna Bachmaierová (KM automatik FBK Jičín)

9. Veronika Tomšová (FBC ČPP Bystroň Group Ostrava)

10. Vlaďka Maděrová (EräViikingit, Fin.)

Anketa Florbalista sezonyVyhlašuje se celkem třináct kategorií, přičemž jedenáct z nich se volí dvoukolovým systémem. O hvězdách sezony mezi muži a ženami rozhodují po skončení sezony sami fanoušci ve speciálním hlasování.
V kategoriích florbalista/ka, brankář/ka, junior/ka trenér/ka mužských, trenér/ka ženských týmů a rozhodčí sezony hlasují dvoukolově kapitáni elitních týmů, trenéři reprezentace, elitních i vybraných mládežnických soutěží, florbaloví odborníci, významné osobnosti tuzemského florbalu a sportovní novináři.
O nejužitečnějších hráčích a hráčkách (MVP) Livesport Superligy a Extraligy žen hlasují samotní florbalisté a florbalistky. Hlasující navíc mohli vybírat momenty z 30 let Českého florbalu, ve druhém kole pak hlasovali z finálového výběru o ten největší moment z uplynulých tří dekád tuzemského florbalu.
- Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/cl...