Velký pátek pro žákyně

Liga starších žákyň

Skvělé výkony předvedly starší žákyně v České Třebové, ze které přivezly nádherných 9 bodů a celý turnaj tak ovládly.

V prvním zápase se utkaly s hráčkami z TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem. Utkání to bylo velice vyrovnané a ještě ve 20. minutě byl stav nerozhodný 4:4. V poslední minutě se podařilo vsítit gól Lucce Vomáčkové a po velkém dramatu jsme poprvé porazily Dvůr poměrem 5:4.

(Novotná-Karbanová, Kořínková-Kozáková, Kozáková, 2x Vomáčková)

Po krátkém odpočinku jsme se utkaly s domácím týmem FbK Orlicko-Třebovsko, kterým jsme chtěly oplatit porážku z předchozího turnaje. První gól vsítila Váňa Kozáková již 8 vteřin po prvním písknutí. Soupeřky s námi ještě chvilku držely krok, ale od 9. minuty již zápas patřil nám. Celkově jsme soupeřkám nasázely 13 gólů a vyhrály 13:6.

(Kozáková 4x, Karbanová 3x, Kořínková 2x, Novotná 2x, Droznová, Vomáčková)

V posledním zápase jsme nastoupily proti celku FBC Donap Česká Skalice. Také zde jsme chtěly urvat vítězství a oplatit porážku z minulého turnaje. A začátek se opravdu povedl. Po 1. části jsme vedly 8:3 a vše nasvědčovalo jasnému konci zápasu. Soupeřky se ovšem nevzdaly a v druhé části zápasu začaly pomalu dotahovat. Nicméně holky se nevzdaly a ani poslední tři góly v naší síti soupeřkám k ovládnutí zápasu nepomohly. Po tvrdě vybojovaném konci jsme zaslouženě zvítězily i ve třetím zápase konečným výsledkem 11:9.

(Vomáčková 2x, Karbanová 4x, Kozáková 3x, Kořínková, 1 vlastní)

Všechny holky zaslouží obrovskou pochvalu za bojovnost a předvedené výkony.